Vývoj softvéru na mieru - databázové riešenia

Novell GroupWise  •  Novell Vibe  •  Magic Developer  •  Linux/Windows/Citrix Administration

07.09.2016 - Pečať bonity

Tešíme sa, že naša spoločnosť znovu získala ocenenie „Pečať bonity“.

Dve nezávislé agentúry: Slovenská informačná a marketingová spoločnosť, a.s. a Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. sú autormi hodnotiaceho modelu , ktorý sa zameriava na bonitu komerčných subjektov podnikajúcich na území SR. Uvedené spoločnosti pravidelne zverejňujú zoznam bonitných podnikov.  Na zoznam sa dostali iba tie podniky, ktoré v roku 2015 dosahovali najlepšie výsledky hodnotenia predikčnými metódami finančnej analýzy.

Vďaka svojím ekonomickým výsledkom medzi tieto podniky patrí aj naša spoločnosť W.I.S., s.r.o.

Bonitný model slúži na relatívne porovnávanie bonity podnikov. Prispieva teda k rozlíšeniu výšky relatívneho kreditného rizika medzi hodnotenými podnikmi. Tento model má jasnú systémovú metodiku, ktorá súvisí s hospodárením podniku a vyjadruje tak jeho solventnosť, kredibilitu a schopnosť naplniť svoje záväzky. V širšom pohľade súvisí aj s dobrou povesťou. Často býva stotožňovaná s ratingom, ale bonita má širší rozsah a rating je len jednou z jej zložiek. 

 

 Pecat-bonity-WIS-2015

Kontakty

W.I.S., s.r.o.

Tomášikova 58
080 01 Prešov 

Tel.:+421 51 7480666
Fax.:+421 51 7480669

E-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web:www.wis.sk

WIS - kde nás nájdete: Tomášikova 58, Prešov

 

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!  

novellmicrosoftlinuxmotorolazebraelcomesetoraclepervasiveteamviever