Vývoj softvéru na mieru - databázové riešenia

Novell GroupWise  •  Novell Vibe  •  Magic Developer  •  Linux/Windows/Citrix Administration

Mobilná Synchronizácia Dát

Používajte GroupWise na Vašom mobilnom zariadení s Data Synchronizer-om

Pojem mobilita bol v minulosti definovaný hlavne pager-mi a niekoľkými typmi mobilných telefónov, podobajúcich sa hlavne zmenšenej tehle. Súčasnosť prináša tak rôznorodú paletu mobilných zariadení, že pokrývajú všetky nároky používateľov. Objavujú sa v organizáciách - či už s vedomím, alebo bez vedomia administrátorov - v rôznych tvaroch a na rôznych platformách. Pomocnú ruku v tejto rozmanitosti podáva Novell Data Synchronizer. Pomocou tohto nástroja budete schopní mať tieto zariadenia pod kontrolou. Tento nástroj umožňuje synchronizovať dáta z GroupWise do prkticky akéhokoľvek zariadenia, ktoré podporuje ActiveSync technológiu. Najlepšie na tom je, že Novell Data Synchronizer je zdarma pre tých zákazníkov, ktorí si zakúpili GroupWise s podporou. No a ak vlastníte zariadenie BlackBerry, nemusíte sa obávať, pretože dlhoročné partnerstvo so spoločnosťou Research In Motion vyústilo do podpory mobilných zariadení pomocou produktu BlackBerry Enterprise Server pre Novell GroupWise.

A čo všadeprítomný iPad? Ide o jedno z najnovších "must-have" zariadení, ktoré sa už rozšírilo do viacerých organizácii. Áno, je podporované Novell Data Synchronizer-om. Alebo je možné využiť niektorú z web šablón v GroupWise 2012. Sú dizajnované špecificky pre Apple iPad rozhranie. Tieto web šablóny umožňujú sprístupniť Váš GroupWise priamo z mobilného zariadenia pre kontrolu novej pošty, správ, stretnutí, úloh a ďalších povinností.

Kontakty

W.I.S., s.r.o.

Tomášikova 58
080 01 Prešov 

Tel.:+421 51 7480666
Fax.:+421 51 7480669

E-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web:www.wis.sk

WIS - kde nás nájdete: Tomášikova 58, Prešov

 

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!  

novellmicrosoftlinuxmotorolazebraelcomesetoraclepervasiveteamviever