Vývoj softvéru na mieru - databázové riešenia

Novell GroupWise  •  Novell Vibe  •  Magic Developer  •  Linux/Windows/Citrix Administration

Micro Focus GroupWise®

home view smlSústreďte všetky dôležité informácie na Home View Dashboard-e

GroupWise Home View je nástrojový panel, ktorý sústreďuje každodenne používané nástroje a Web aplikácie na jednom mieste. Emaily, naplánované stretnutia, RSS údaje, tímové pracovné priestory, to všetko je možné rozmiestniť na ploche podľa Vášho uváženia.

mobile device smlPoužívajte GroupWise vo Vašom mobilnom zariadení

Pomocou nástroja GroupWise Mobility Services ste schopní zosynchronizovať svoje dáta z GroupWise s hociakým mobilným zariadením podporujúcim ActiveSync. Týmto môžete GroupWise požívať prakticky kdekoľvek. GroupWise Mobility Services je poskytovaný zdarma pre tých zákazníkov, ktorí si ku GroupWise zakúpili podporu. Spolupráca so spoločnosťou Research In Motion vyústila do podpory zariadení BlackBerry .

calendar smlZdieľajte informácie z Kalendára s inými systémami

Môžete vytvárať externé kalendáre a publikovať svoj osobný kalendár s informáciami o Vašom voľnom čase pre kolegov, ktorí používajú iné systémy. GroupWise 2014 prichádza s takými vylepšeniami, ktoré zjednodušujú tvorbu úloh s rekurzívnymi schôdzkami a delegovanie alebo modifikovanie existujúcich schôdzok.

contacts smlZmeňte biznis kontakty na biznis devízy

Buďte v kontakte s partnermi, možnosťami kontaktovania a ďalšími informáciami viažucimi sa ku konkrétnemu človeku za pomoci GroupWise. Zobrazte si informácie o partnerovi tak, aby Vám dávali zmysluplný celok. Pridajte ku partnerovi všetky potrebné detaily ako fotku, mapu s lokalizáciou, aby Vám tieto informácie poskytli komplexný pohľad na človeka so všetkými možnosťami ako ho kontaktovať.

manage smlSpravujte Váš systém s ľahkosťou

S GroupWise viete spravovať aj 10,000 užívateľov na jednom fyzickom serveri. A prax je taká, že centralizovanú, na politikách postavenú správu v súčasnosti mnohí GroupWise zákazníci uplatňujú aj pre viac ako 10,000 užívateľských účtov jediným administrátorom. (Áno, čítate správne.)

Kontakty

W.I.S., s.r.o.

Tomášikova 58
080 01 Prešov 

Tel.:+421 51 7480666
Fax.:+421 51 7480669

E-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web:www.wis.sk

WIS - kde nás nájdete: Tomášikova 58, Prešov

 

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!  

novellmicrosoftlinuxmotorolazebraelcomesetoraclepervasiveteamviever