Vývoj softvéru na mieru - databázové riešenia

Novell GroupWise  •  Novell Vibe  •  Magic Developer  •  Linux/Windows/Citrix Administration

GroupWise Mobility Service

Súčasnosť kladie vysoký dôraz na schopnosť jednotlivých kritických aplikácii spolupracovať navzájom a to aj na mobilných zariadeniach. Jednotliví pracovníci vo firme potrebujú prístup ku dôležitým dátam a informáciám v tom čase a mieste kde sa práve nachádzajú. V prípade, že tieto aplikácie nie sú schopné spolupracovať, používatelia strácajú mnoho drahocenného času prepínaním sa medzi aplikáciami a hľadaním čiastkových informácii v každej z nich. Aktuálnosť takýchto informácii môže rozhodovať v biznise a preto je veľmi sôležité zabezpečiť synchronizáciu kritických dár aj s mobilnými zariadeniami, ktoré sú v čoraz väčšej miere nasadzované.

das save users timeŠetrí čas používateľa

Už žiadne prepínanie sa medzi aplikáciami a žiadne manuálne udržiavanie aktuálnych dát medzi aplikáciami a mobilnými zariadeniami. Používateľ zadá dáta raz na jednom mieste a tieto sú automaticky presunuté aj do jeho ďalších zariadení.

das improve businessZvyšuje spoluprácu a mobilnú produktivitu

Pomocou Push technológie sú používateľské aplikácie a mobilné zariadenia automaticky zásobené aktuálnymi informáciami. To znamená, že mobilný používateľ má k dispozícii stále aktuálne informácie pre svoju prácu v tíme v reálnom čase.

das simplify it administrationZjednodušuje IT správu

IT správa je jednoduchá. GroupWise Mobility Service poskytuje jednotnú cestu cez ktorú sú dáta spoločnosti určené na spoluprácu vymieňané. Dáta sú automaticky synchronizované pomocou centrálnej aplikácie.

das enable managersManažérom prináša včas informácie pre kvalifikované rozhodnutia

GroupWise Mobility Service dáva manažerom okamžitý prístup či už ku dátam zákazníkov, alebo dátam predaja uloženým v aplikáciách alebo v mobilných zariadeniach. Tým zabezpečí stálu aktuálnosť dát a dáva manažerom priestor na ich kvalifikované rozhodnutia.

 

Kontakty

W.I.S., s.r.o.

Tomášikova 58
080 01 Prešov 

Tel.:+421 51 7480666
Fax.:+421 51 7480669

E-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web:www.wis.sk

WIS - kde nás nájdete: Tomášikova 58, Prešov

 

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!  

novellmicrosoftlinuxmotorolazebraelcomesetoraclepervasiveteamviever