Vývoj softvéru na mieru - databázové riešenia

Novell GroupWise  •  Novell Vibe  •  Magic Developer  •  Linux/Windows/Citrix Administration

Email Administration

Spravujte Váš systém s ľahkosťou

gw-adminAk existuje jedna IT axióma, ktorá už roky stále platí, tak znie: zdoje môžete znížiť, ale očakávania nikdy nenaplníte. Toto je dôvod, prečo viac ako inokedy je dôležité zvoliť si také produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť, ktoré bežia spoľahlivo a bezpečne bez ohľadu na to aký IT tím máte a s akým rozpočtom môžete rátať. S Novell GroupWise môžete spravovať aj 10.000 účtov an jednom fyzickom serveri. A prax je taká, že centralizovanú, na politikách postavenú správu v súčasnosti mnohí GroupWise zákazníci uplatňujú aj pre viac ako 10,000 užívateľských účtov jediným administrátorom. (Áno, čítate správne.)

Najviac prehliadaným aspektom prevádzkovania nástrojov na spoluprácu je podpora na pozadí vykonávzná IT tímom, ktorá umožňuje používateľom aby vôbec niečo robili. E-mail, alebo nástroj na spoluprácu je vo väčšine organizácii ústredným nástrojom produktivity a je úlohou Vášho IT tímu aby zabezpečil, že systém bude bežať spoľahlivo, bude odolný voči vírusom a bude bežať efektívne za všetkých okolností. Ak takýto spoľahlivý, vírusom odolný a efektívny systém máte, tak týmto spôsobom Vaše IT zdroje zabezpečujú používateľom možnosť venovať sa svojej práci, tým zvýšiť produktivitu a zabezpečiť rozvoj Vašej spoločnosti.

Ak používate ako nástroj na spoluprácu Microsoft Exchange s klientom Outlook viete, že v prípade pádu tohoto systému má IT oddelenie plné ruky práce a produktivita v spoločnosti padá prudko nadol. Ale v prípade použitia Novell GroupWise sa môžete spoľahnúť na praxou overený bezporuchový beh, stabilitu, zabezpečenie a bezúdržbové nasadenie. Ak nám neveríte, opýtajte sa našich zákazníkov, ktorí tieto systémy už prevádzkujú.

Kontakty

W.I.S., s.r.o.

Tomášikova 58
080 01 Prešov 

Tel.:+421 51 7480666
Fax.:+421 51 7480669

E-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web:www.wis.sk

WIS - kde nás nájdete: Tomášikova 58, Prešov

 

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!  

novellmicrosoftlinuxmotorolazebraelcomesetoraclepervasiveteamviever