Vývoj softvéru na mieru - databázové riešenia

Novell GroupWise  •  Novell Vibe  •  Magic Developer  •  Linux/Windows/Citrix Administration

Workflow Software

Funkcie Priebehu práce (Pracovných postupov) šetria čas, eliminujú chybovosť a zvyšujú účinnosť

Vstavané funkcie pre tvorbu priebehov práce (Workflows) Vám automatizujú, zjednodušujú a zlepšujú procesy, čím ušetríte čas, odstránite chybovosť a zlepšíte celkovú účinnosť.

Priebehy práce vo Vibe je možné integrovať s inými systémami. Tieto priebehy práce Vám umožňujú prispôsobiť si štruktúry dát pre spoluprácu systémov. Môžete získať prehľad nad tokom informácií vo Vašej spoločnosti. A najlepšie na tom je, že používatelia nemusia byť programátori, aby zvládli takéto priebehy práce pripraviť na rozdiel od iných systémov, ktoré ponúkajú možnosť tvorby priebehov práce.

Vibe umožňuje jednoducho a rýchlo vytvárať a upravovať pracovné postupy (Workflows). Rozrastajúce sa knižnice vzorových pracovných postupov Vám pomôžu pri začiatkoch. Všetky pracovné postupy vo Vibe je možné modifikovať a tak si ich prispôsobiť a optimalizovať pre potreby tej ktorej spoločnosti. Tým sa členovia tímu budú sústrediť na podstatu svojej práce a zabezpečí sa ďalší rozvoj spoločnosti.

Kontakty

W.I.S., s.r.o.

Tomášikova 58
080 01 Prešov 

Tel.:+421 51 7480666
Fax.:+421 51 7480669

E-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web:www.wis.sk

WIS - kde nás nájdete: Tomášikova 58, Prešov

 

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!  

novellmicrosoftlinuxmotorolazebraelcomesetoraclepervasiveteamviever