Vývoj softvéru na mieru - databázové riešenia

Novell GroupWise  •  Novell Vibe  •  Magic Developer  •  Linux/Windows/Citrix Administration

ZENworks Mobile Management - správa mobilných zariadení

Ak potrebujete bezpečne spravovať Vaše firemné mobilné zariadenia, tak práve ZENworks Mobile Mobile Management Vám túto možnosť ponúka a ešte omnoho viac.

Na tento vývoj musí každá spoločnosť reagovať, ak nechce zostať pozadu a sledovať vývoj v tejto oblasti. Pre splnenie týchto vývojom definovaných zmien je dobré mať vhodný nástroj, ktorý svojim záberom a funkciami odbremení IT tím a zároveň šetrí finančné prostriedky.

Ak potrebujete bezpečne spravovať Vaše firemné mobilné zariadenia, tak práve ZENworks Mobile Mobile Management Vám túto možnosť ponúka a ešte omnoho viac.

manage iconDokonalá správa mobilných zariadení - firmených aj osobných

Máte vo firme rôzne mobilné zariadenia? Niektoré sú firemné a niektoré sú v osobnom vlastníctve zamestnancov (BYOD) ? Nemusíte sa obávať, ZENworks Mobile Management si s tým elegantne poradí. Budete môcť efektívne a bezpečne spravovať všetky tieto zariadenia bez ohľadu na vlastníctvo.

secure iconChráňte svoj biznis zabezpečenými mobinými zariadeniami

ZENworks Mobile Management Vám dá istotu, že mobilné zariadenia používané vo Vašej firme dodržiavajú bepečnostnú politiku a zároveň Vám poskytne potrebnú kontrolu nad Vašimi dátami.

scale iconJednoduchá rozšíriteľnosť s cieľom uspokojiť rastúce potreby

Tento nástroj od spoločnosti Micro Focusl Vám pomôže zabezpečiť a spravovať takmer akékoľvek mobilné ziariadenie vo Vašej firme a to bez rozširovania IT oddelenia.

support iconZENworks Mobile Management podporuje širokú škálu mobilných zariadení a platforiem

Ako už názov napovedá jedná sa o nástroj na šifrovanie celých diskov. Na výber však máte aj možnosť šifrovania partícií, swap prípadne dočasných súborov. Môžete si zvoliť šifrovací algoritmus. Viete nastaviť pre-boot autentifikáciu. Systém umožňuje spravovanie kompletne šifrovaných pracovných staníc.

practical iconZískate praktickú správu majetku

Je pravdepodobné, že počet mobilných zariadení a tým pádom aj mobilných aplikácii rýchlo rastie Vo vašej firme. Možno až príliš rýchlo. Viete koľko licencií používate? Viete koľko ich máte kúpených? Ste si istí?

zmm-mainRozhodujte sa starostlivo pri výbere riešení mobility

Každý dodávateľ riešenia pre správu mobilných zariadení má zo svojho pohľadu skvelý produkt. Uistite sa ale vopred, že poznáte všetky fakty, silné aj slabé stránky produktu predtým, ako si vyberiete.

Kontakty

W.I.S., s.r.o.

Tomášikova 58
080 01 Prešov 

Tel.:+421 51 7480666
Fax.:+421 51 7480669

E-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web:www.wis.sk

WIS - kde nás nájdete: Tomášikova 58, Prešov

 

Odporúčame najlepší webhosting a domény za super ceny!  

novellmicrosoftlinuxmotorolazebraelcomesetoraclepervasiveteamviever